MSI Katana, 17 HX B14WGK-025CZ, i9-14900HX, 17,3'', QHD, 32GB, 1TB, RTX 5070, W11H, Black, 2R
Kód: 9S7-17L791-025
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI Katana 17 HX B14WGK-025CZ * systém chlazení Cooler Boost 5 s 2 ventilátory * MSI AI Engine * MSI App Player * High-Resolution Audio * PC Game Pass na měsíc zdarma * klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i9-14900HX (24 jader - 8P + 16E, 32 vláken, P-core 2,2/5,8 GHz, E-core 1,6/4,1 GHz, 36 MB cache)
Paměť: 32GB (2× 16GB) DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5-5600 (2/0)
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2-2280 PCIe GEN4 NVMe
Úložiště: 1× M.2 SSD (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17,3'' QHD (2560×1440) antireflexní IPS, 240Hz, 300 nitů, Tr+Tf 9ms
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8 GB GDDR7
Audio: 2× 2W, Nahimic 3 Audio Enhancer, podpora Hi-Res Audio
Web kamera: HD (30fps@720p)
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: 4zonová RGB
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: GbE, Realtek RTL8111H-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (802.11ax Wi-Fi 6E + Bluetooth v5.3)
Porty USB: * 1× USB 3.2 Gen2 typu C (DisplayPort™/Power Delivery 3.0) * 3× USB 3.2 Gen2 typu A
Ostatní porty: * 1× HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz) * 1× RJ45 * 1× kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1× napájecí konektor
Zabezpečení: firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0
Baterie: 4článková, 75Wh
Napájení: 240W adaptér
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: 398×275,6×27,8mm
Hmotnost: 2,7kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Katana-17-HX-B14WX
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377345644 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Katana |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 17,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,7 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 17 HX B14WGK-025CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 275,6 |
| Šírka (mm): | 398 |
| Hĺbka (mm): | 27,8 |
| Presný model CPU: | i9-14900HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
