MSI MAG, 321UPX, 31,5'', QD-OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,03ms, Čierna, 3R
Kód: MAG 321UPX QD-OLED
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Vizualizuj své vítězství s herním monitorem MAG 321UPX QD-OLED Monitor je vybaven nejnovějším QD-OLED panelem s rozlišením 3840 × 2160 (UHD), obnovovací frekvencí 240 Hz a bleskovou odezvou 0,03 ms (GtG). Certifikace VESA pro ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zaručují výjimečně živý obraz a minimalizaci rozmazání pohybu. Technologie OLED Care 2.0 navíc snižuje riziko vypalování obrazu. Pro hráče na konzolích nabízí MAG 321UPX QD-OLED porty HDMI 2.1 s šířkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, technologií VRR a funkcí ALLM. *Adaptive-Sync *DisplayHDR True Black 400
Typ obrazovky: QD-OLED, plochý
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 3840 × 2160 (UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.1814 × 0.1814
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Reflection
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1500000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 miliardy (10bit)
Reproduktory: Ne
Konektory: * 1× DisplayPort 1.4a * 2× HDMI™ (4K@240Hz) * 1× USB-C (DP alt. + 15W PD) * 1× sluchátkový výstup
Napájení: 100–240 V, 50/60 Hz
Montáž na zeď: Ano, VESA 100 × 100 mm
Ergonomie: * Náklon: -5° až 15° * Otočení: ±30° * Pivot: ±10° * Výškové nastavení: 0–100 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 717 × 477 × 242 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 717 × 419 × 72 mm
Hmotnost [kg]: 9.1 / 11.4 (čistá / brutto)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377150255 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1814 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 717 × 477 × 242 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,1 |
| Model: | 321UPX |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI MAG |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
