MSI Raider, 18 Max HX A2WI-1042CZ, U9-290HXP, 18'', 4K, 64GB, 2TB, RTX 5080, W11P, Black, 2R
Kód: 9S7-182462-1042
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Raider 18 Max HX A2WI-1042CZ
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 9 processor 290HX Plus with Intel AI Boost (NPU)
NPU: ,13
Paměť: ,64GB (32GB*2), ,DDR5-6400, (max. 128GB)
Počet slotů (celkem/volných): ,2/0
Pevný disk: ,2TB*1, ,M.2 2280 M-KEY, ,NVMe SSD PCIe Gen5, (max. 4TB)
Rozšiřující sloty pevného disku: ,1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) Compatible
Displej: ,18-IPS, ,UHD+(3840x2400), 120Hz, 600 nits, ANTI-GLARE
Grafická karta: ,NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU powers advanced AI with 1334 AI TOPS
Audio: , *Audio Speaker: 4x 2W *Audio Woofer: 2x 2W *Hi-Res Audio Ready, Nahimic 3 Audio Enhancer, Sound by Dynaudio
Web kamera: ,IR FHD type (30fps@1080p) with HDR &, 3D Noise Reduction+ (3DNR+)
Polohovací zařízení: ,Silky Smooth Touchpad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,Ano
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,1x SD Express Card Reader
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,1x ,2.5 Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi 7 *Bluetooth v5.4
Porty USB: , *2x ,Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) *3x ,Type-A USB3.2 Gen2
Další porty: , *1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) *1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Baterie: ,4-Cell, ,99.9 Whrs, ,6578 Mah
Napájení: ,400W
Správa zabezpečení: ,Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock, Webcam Shutter
Barva: ,Černá
Materiál: ,Metal/Plastic
Rozměry: ,404 x 307.5 x 24-32.05 mm
Hmotnost: ,3.6 kg
Záruka: ,2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377432573 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Raider |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 16 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 128 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 18 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,6 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 18 Max HX A2WI-1042CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2400 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 400 |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 32,05 |
| Šírka (mm): | 404 |
| Hĺbka (mm): | 307,5 |
| Presný model CPU: | U9-290HXP |
| Hmotnosť: | Těžší nad 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Počet jadier GPU: | 10752 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
