MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC WHITE, RTX 5070 Ti, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: RTX 5070 TI 16G GAMING TRIO OC WHITE
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC WHITE
GAMING TRIO je neohrožený a odvážny a poskytuje vysoký výkon pri hraní aj tvorbe obsahu. Kombinuje divoký vzhľad s pokročilými technológiami chladenia, čo z neho robí neochvejného spojenca na hernom bojisku. GAMING TRIO je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí sa snažia zo seba vydať maximum.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Takt jadra | Extreme Performance: 2580 MHz (MSI Center) Boost: 2572 MHz (GAMING & SILENT Mode) |
| CUDA jadier/Stream procesorov | 8960 |
| Pamäť | |
| Takt pamäti | 28 Gbps |
| Kapacita pamäti | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 338 x 140 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Spotreba energie | 300 W |
| Odporúčané výkon napájacieho zdroja | 750 W |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.83 kg |
| EAN: | 4711377301060 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
