PremiumCord napájecí kabel pro notebooky 2-pólový, délka 2m
Kód: KPSPM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Délka kabelu 2mmax. 2,5A
Euro konektor na Euro 8 konektor
barva černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble (Obecné) |
|---|---|
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592220001490 |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Barva (kabel): | Černá |
| Konektor 2 (kabel): | IEC C |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Manuál: | Jiný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
