Počítačová skriňa Genesis IRID 503 V2, Micro Tower, Transpar., Čierna
Kód: NPC-1558

Podrobný popis
Počítačová skříň Genesis IRID 503 MICRO. Skříň má perforovaný přední panel, zatímco boční panel je vyroben z tvrzeného skla s estetickým černým potiskem. Skvěle vypadající černá ocel promění skříň v elegantní umělecké dílo. Irid 503 zaujme nejen svou funkčností, ale také svým skvělým designem, který přidá vašemu pokoji styl a bude těšit nejen vaše oko.
Model: IRID 503 MICRO
Typ: Micro Tower
Barva: Černá
Materiál: Tempered Glass, Steel, ABS
Rozměry: 210 x 430 x 430 mm
Maximální velikost chladiče CPU: 163 mm
Maximální délka VGA karty: 375 mm
Počet rozšiřujících slotů: 4
Typ zdroje: ATX
Podporuje základní desky: Mini-ITX, Micro-ATX
Externí vstupy a výstupy:
- 1x USB 3.0
- 2x USB 2.0
- 2x Jack
Pole pro disková úložiště:
- 2x 3.5”
- 3x 2.5”
Instalované chlazení:
- 2x 120mm
Podpora pro přídavné chlazení:
- Horní: 1x 120/140/240 mm radiator, 2x 120/140 mm
- Přední: 1x 120/140/240 mm radiator, 3x 120 mm / 2x 140mm
- Zadní: 1x 120 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.756 kg |
| EAN: | 5901969425291 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 210 |
| Výška skrine (mm): | 430 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 430 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 6 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 280 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x280 |
| Značka a model: | Počítačová skříň Genesis IRID 503 V2 |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
