POCO F8 Pro, 12GB, 512GB, Titanium Silver
Kód: 71828SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Vlastní integrovaná AI *IP68 *Podpora MMS *Dolby AtmosOperační systém: ,Android, ,HyperOS 3
Procesor - počet jader: ,Qualcomm, ,Snapdragon 8 Elite - 8 core
Procesor - frekvence: ,2 × 4.32 GHz, 6 × 3.5 GHz
Uživatelská paměť [GB]: ,512
Velikost RAM [GB]: ,12
Displej - úhlopříčka [palce]: ,AMOLED, ,6.59
Displej - rozlišení [pix]: ,2510 × 1156
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: *Bluetooth, ,WiFi, GPS *USB-C
Síť: *LTE (4G) *5G *VoLTE
Senzory: * ,Se čtečkou otisků prstů v displeji ,
Fotoaparát: *Hlavní: 50 Mpx, ,f/1.6 *Ultra širokoúhlý: ,8 Mpx, , f/2.2 *Tele objektiv: ,50 Mpx, ,f/2.25 *Přední: 20 Mpx
Baterie: *Bezdrátové nabíjení: Ne *Rychlost nabíjení: ,Rychlé nabíjení *Kapacita baterie: ,6210 mAh
Rozměry [mm]: ,157.49 x 75.25 x 8
Hmotnost [g]: ,199
Záruka: ,24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554474034 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,59 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2510x1156 |
| Hmotnosť (g): | 199 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 512 |
| Farba - presná: | Titanium Silver |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| Stavová dióda: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 20 |
| Model: | F8 Pro |
| Modelový rad: | POCO F8 Pro |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6210, od 6000 do 6990 mAh |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,32 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 8 Elite |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,9 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 100 |
| Výška (mm): | 157,49 |
| Šírka (mm): | 75,25 |
| Hĺbka (mm): | 8 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Stříbrná |
| Podpora AI: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
