POCO M8 Pro 5G, 8GB, 256GB, Black
Kód: 72917SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Gorilla Glass *Zakřivené hrany *Victus 2 *IP68 *Dolby Atmos *Vlastní integrovaná AIOperační systém: ,Android 15
Procesor - počet jader: ,Qualcommm, ,Snapdragon 7s Gen 4/ Octa core
Procesor - frekvence: ,2,7
Uživatelská paměť [GB]: ,256
Velikost RAM [GB]: ,8
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6.83/ Amoled
Displej - rozlišení [pix]: ,2772 x 1280
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: , *Bluetooth 5,4 *NFC *WiFi *USB-C
Senzory: , *Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) *Senzor přiblížení (proximity) *Světelný senzor *Digitální kompas (magnetický senzor) *Gyroskop *GPS *Čtečka otisků prstů na těle
Síť: *GSM/GPRS (2G) * ,UMTS/CDMA (3G) * ,HSPA (3.5G) * ,5G *VoWiFi/ VoLTE
Fotoaparát: , *Velikost hlavního snímače: 50 Mpx, , ,f/1,6 *Tele objektiv: 8 Mpx, , ,f/2,2 *Přední: 32 Mpx, , ,f/2,2 *Optická (OIS)
Baterie: , *Reverzní drátové nabíjení: 22,5 W *Rychlost nabíjení: 100 W *Kapacita baterie: 6500
Rozměry [mm]: ,163.34 x 78.31 x 8.31
Hmotnost [g]: ,205.9
Obsah balení: , *Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C) * ,Obal * ,Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: ,24 měs. ,
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554481070 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | Telefon, kabel, obal, fólie - nalep. z výroby |
| Veľkosť displeja ("): | 6,83 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2772x1280 |
| Hmotnosť (g): | 205,9 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Farba - presná: | Black |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | M8 Pro 5G |
| Modelový rad: | POCO M8 Pro 5G |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6500, od 6000 do 6990 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 2 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,6 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Funkcia fotoaparátu: | Optická (OIS) |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 100 |
| Výška (mm): | 163,34 |
| Šírka (mm): | 78,31 |
| Hĺbka (mm): | 8,31 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
