Samsung 990 PRO + Heatsink/2TB/SSD/M.2 NVMe/5R
Kód: MZ-V9P2T0GW
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Špecifikácie
| Všeobecná vlastnosť | |
|---|---|
| Application | Client PCs, Herné konzoly |
| Capacity | 2 000 GB (1 GB = 1 miliarda bajtov od IDEMA) * Skutočná použiteľná kapacita môže byť nižšia (kvôli formátovaniu, rozdeleniu, operačnému systému, aplikáciám alebo inak) |
| Formát | M.2 (2280) |
| Rozhranie | PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 2.0 |
| Rozmery (WxHxD) | 80 x 24,3 x 8,2 mm (s chladením) |
| Hmotnosť | Max. 28,0 g Hmotnosť |
| Pamäť na uloženie | Samsung V-NAND 3-bit MLC |
| Ovládač | Vlastný ovládač Samsung |
| Cache pamäť | Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM |
| Špeciálna vlastnosť | |
| Podpora TRIM | Podporované |
| Podpora S.M.A.R.T | Podporované |
| GC (Zber odpadu) | Auto Garbage Collection Algorithm |
| Podpora šifrovania | AES 256-bit Šifrovanie (Class 0) TCG/Opal IEEE1667 (šifrovaný disk) |
| Podpora WWN | Nepodporované |
| Podpora režimu spánku zariadenia | Áno |
| Výkon | |
| Sekvenčné čítanie | Až 7 450 MB/s * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Sekvenčné zápis | Až 6 900 MB/s * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Náhodné čítanie (4KB, QD32) | Až 1 400 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Náhodný zápis (4 KB, QD32) | Až 1 550 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Náhodné čítanie (4KB, QD1) | Až 22 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Náhodný zápis (4KB, QD1) | Až 80 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Prostredie | |
| Priemerná spotreba energie (úroveň systému) | *Priemerne: 5,5 W*Maximálne: 8,5 W (burst mode)* Skutočná spotreba energie sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Spotreba energie (nečinnosť) | Max. 55 mW * Skutočná spotreba energie sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie systému |
| Povolené napätie | 3,3 V ± 5 % Povolené napätie |
| Spoľahlivosť (MTBF) | Spoľahlivosť 1,5 milióna hodín (MTBF) |
| Pracovná teplota | 0 - 70 °C Prevádzková teplota |
| Náraz | 1 500 G & 0,5 ms (poločín) |
| Príslušenstvo | |
| Inštalačná sada | Nie je k dispozícii |
| Správa SW | Magician Software na správu SSD |
| Záruka | 5-ročná obmedzená záruka alebo 1200 TBW obmedzená záruka |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky mSATA, M.2, PCIe a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8806094594652 |
| Rozmer disku: | M.2 |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie disku: | Interní |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Samsung 990 PRO + Heatsink |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ano |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 7450 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 6900 |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Kapacita disku (GB, TB): | 2 TB |
| Rozhraní M.2 PCIe 4.0 NVMe: | Ano |
| Form factor M.2: | 2280 (80x22mm) |
| Barva: | Bez barvy |
| Obsahuje chladič: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
