Samsung Galaxy S25 FE, 8GB, 128GB, Light Blue
Kód: SM-S731BLBDEUESK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Samsung Galaxy S25
Operační systém: ,Android 16
Procesor-počet jader: ,10
Procesor - frekvence: , ,3,2
Uživatelská paměť [GB]: ,128
Velikost RAM [GB]: ,8
Paměťové karty: ,Ne
Displej - rozlišení [pix]: ,1080 x 2340
Displej-obnovovací frekvence ,
[Hz]: ,120
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5,4 *e-SIM *Samsung DeX *Smart View *Android Auto
Senzory: *snímač otisků prstů v displeji
Fotoaparát: *Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS, AF *Velikost hlavního snímače: ,1/1.56“, 1.0µm *Ultra širokoúhlý: ,12 MP, f/2.2 *Tele objektiv: ,8 MP, f/2.4, OIS, AF *Optický zoom: ,není podporován *Přední: ,12 MP, f/2.2 ,
Baterie: *Bezdrátové nabíjení: Ano *Rychlost nabíjení: 45 W *Kapacita baterie: 4900 mAh
Rozměry [mm]: ,161.3 x 76.6 x 7.4 mm
Hmotnost [g]: ,190 g
Záruka: ,2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806097644859 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Samsung Exynos |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,7 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2340x1080 |
| Hmotnosť (g): | 190 |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | čtečka otisků prstů na displeji |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Farba - presná: | Light Blue |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | SM-S731BLBDEUE |
| Modelový rad: | Samsung Galaxy S25 FE |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita batérie (mAh): | 4900, od 4000 do 4990 mAh |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Exynos 2400 |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,8 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Funkcia fotoaparátu: | širokoúhlý, teleobjektiv, |
| Zadný fotoaparát (stabilizácia): | OIS (optická) |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 45 |
| Výška (mm): | 161,3 |
| Šírka (mm): | 76,6 |
| Hĺbka (mm): | 7,4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Modrá |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
