Samsung Odyssey OLED G8, G80SD, 32'', OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,03ms, Silver, 2R
Kód: LS32DG802SUXDU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
32'' Odyssey OLED G8 (G80SD) Obsah plný života na obrazovce 4K OLED. Brilantní obraz zazáří jasem 240 nitů (typ.) a přináší ještě širší spektrum barev, odstínů a kontrastů. Procesor NQ8 AI Gen3 zároveň zvyšuje rozlišení na téměř 4K, takže prostřednictvím služby Gaming Hub a aplikací Smart TV získáš ještě kvalitnější zážitek. *OLED s rozlišením 4K *Frekvence 240Hz, odezva 0,03ms(GtG), VESA DisplayHDR True Black 400 *Smart (Tizen OS), WIFI, Bluetooth, dálkové ovládání, reproduktory
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 240 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000,000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms(GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B
Reproduktory: 10 W
Konektory: * Bezdrátový displej: Ano * Display Port: 1 EA * Výstup Display Port: 1.4 * HDCP Version (DP): 2.2 * HDMI: 2 EA * Verze HDMI: 2.1 * Verze HDCP (HDMI): 2.2 * USB porty: 2 * Verze USB Hub: 3.0 * Wi-Fi: Ano (WiFi5) * Bluetooth: Ano (5.2)
Napájení: AC100-240 V 50/60 Hz, externí
Spotřeba [W]: 47 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: * Typ stojanu: Has pivot * HAS (Výškově nastavitelný stojan): 120.0 ± 5.0 *Naklonění: -2.0° (±2.0°) ~ 25.0° (±2.0°) * Otočení: -30° (±3.0°) ~ +30° (±3.0°) * Pivot: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 719,7 × 584,6 × 263,5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 719,7 × 414,7 × 49,2 mm
Hmotnost [kg]: 5,3 kg/ 8,4 kg
Obsah balení: *Délka napájecího kabelu: 1,5 m * Kabel HDMI: Ano * Kabel DP: Ano *Kabel USB 3.0: Ano * Dálkové ovládání: Ano
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806095503189 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 000 000:1 |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 719,7 × 584,6 × 263,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 32 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,4 |
| Model: | G80SD |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10+ |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 47 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Samsung Odyssey OLED G8 |
| Farba: | Stříbrná |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
