SEAGATE Externí HDD 1TB Expansion portable, USB 3.0, Černá
Kód: STKM1000400
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate Expansion Portable 1TB
Prenosný disk Seagate Expansion je kompaktný a ideálny na cesty. Ihneď pridajte viac úložného priestoru do svojho PC alebo Mac a vezmite si so sebou veľké súbory na cesty.
- Využite vysokú rýchlosť prenosu dát s rozhraním USB 3.0
- Disk je napájaný z USB kábla, takže nie je potrebné externé napájanie

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.0 |
| Formát disku | Externý HDD |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Kompatibilný s | Windows, MacOS |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 115 x 80 x 13 mm |
| Váha | 159 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 3660619040148 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Typ disku: | HDD externý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
