NEC Sharp, EA272U, 27'', IPS, 4K UHD, 75Hz, 5ms, Čierna, 3R
Kód: 60006064
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*rozlišení 4K UHD, doba provozu 24/7 *funkce Advanced NTAA (Advanced Non-Touch-Auto-Adjustment) *Natural Low Blue Light, Ambient light sensor - optimalizace jasu *Možnost profesionální hardwarové kalibrace pomocí MDSV Sensor 32088178155 a SpectraView II
2088178158
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,155 x 0,155
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms (normální režim)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld.
Stojan: *Tilt Angle (Front / Back) -5° / 35° *Swivel Angle (Left / Right) -170° / 170° *Pivot -90° / 90° *Lift (Max. Range) 150 mm
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory: 1x DisplayPort 1x DisplayPort Out 1x HDMI 1x USB-C (90W)-USB 3.1 1x LAN/RJ45
Napájení: integrované
Spotřeba [W]: 31 typická
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, mm): 611,8 x 250 x 378
Hmotnost [kg]: 9,2/5,8
Energetický štítek EU: (třída C)
Obsah balení: *monitor se stojanem *1x kabel USB-C *1x napájecí kabel *stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4550556137546 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 611,8 x 378 x 250 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,2 |
| Model: | EA272U |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 2 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 31 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | SHARP MultiSync |
| TCO Certified: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
