KINGSTON SODIMM DDR3 4GB 1600MHz CL11 Low Voltage
Kód: KCP3L16SS8/4
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
KCP3L16SS8/4Kingston SODIMM DDR3 4GB

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | SODIMM |
| Typ pamäte | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM | 4GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 1600MHz |
| CAS latencia | CL11 |
| Časovanie | Nemá |
| Organizácia pamäte | 1Rx8 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RAM upgrade |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617253740 |
| Využití paměti: | Notebooky |
| Typ pamäťového modulu: | SODIMM DDR3 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 4 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 1.6 |
| Časování CAS: | 11 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
