Synology HAT3310-12T, 12TB, HDD, 3.5'', SATA, 7200 RPM, 3R
Kód: HAT3310-12T
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
3,5'' SATA HDD HAT3310-12T
TECHNICKÉ VLASTNOSTI Kapacita: 12TB Rozměr: 3,5'' Rozhraní: SATA 6 Gb/s Velikost sektoru: 512e Rychlost otáček: 7200 ot./min Rychlost rozhraní: 6,0 Gb/s Velikost vyrovnávací paměti: 512 MB Maximální dlouhodobá přenosová rychlost: 281 MB/s Střední doba do poruchy: 1 200 000 hodin Hodnota pracovní zátěže: 180 TB/rok zápisu/čtení dat Záruka: 3 roky Rozměry (V x Š x H): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm Hmotnost: 720 g Certifikace: CE, RCM, BSMI, KC, UKCA, UL, TUV, ICES, RoHS Napájecí napětí: 12 V (±10 %) / 5 V (+10/-7 %) Provozní teplota: 5°C až 60°C
Dodatočné parametre
Kategória: Pevné disky 3,5'' SATA
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.65 kg
EAN: 4711174725588
Rozmer disku: 3.5"