Tapo C510W Outdoor Pan/Tilt Security WiFi Camera
Kód: TAPO C510W
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera s horizontální/vertikální rotací Rozlišení 3MP – s rozlišením 2 304 × 1 296 px zvyšuje kamera Tapo C510W vaši bezpečnost, neboť zachycuje více detailů ve srovnání se standardním rozlišením 1080p (1 920 × 1 080 px). Plnobarevné noční vidění – pomocí vestavěných reflektorů zobrazuje barevné snímky i v noci. 360° vizuální pokrytí – snímá obraz v rozsahu 360° vodorovně a 130° svisle, aby zachytila všechny důležité události ve vašem okolí. Chytré sledování pohybu – kamera Tapo C510W sleduje pohyb v okolí s využitím vysokorychlostního otáčení, aby vám zprostředkovala vše, co se pohybuje v dané oblasti. Vícestupňová detekce v ceně – s využitím umělé inteligence dokáže rozpoznat osoby a v případě potřeby vás upozornit. Můžete si také nastavit vlastní zóny aktivity nebo hranice, abyste dostávali pouze relevantní upozornění. Nastavitelný zvukový a světelný alarm – nahrajte si vlastní zvuk jako alarm a upravte si jas podle svých představ. Lokální a cloudové úložiště – ukládejte zaznamenaná videa na microSD kartu (až 512 GB)† nebo pomocí cloudových služeb Tapo Care**. Odolnost proti vodě a prachu IP65 – poskytuje vynikající odolnost proti vniknutí vody a prachu při venkovním umístění.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome bezdrôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 4895252501575 |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 |
| Typ snímača: | CMOS |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 3.9mm |
| Nočné videnie (IR prisvietenie): | 15m a více |
| Vstavaný mikrofón: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Audio výstup: | Ano |
| Snímková frekvencia (fps): | 15 |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| LAN: | Ano |
| WiFi: | Ano |
| Rozmery (Š x V x H): | 123,8 x 90 x 123 mm |
| Barva: | Bílá |
| Otočná kamera: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
