TRUST Herní sluchátka GXT 489P FAYZO, fialová
Kód: 25301
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Slúchadlá GXT 489 FAYZO
Výkonné herné slúchadlá na uši vyrobené pre PC, notebook a konzolu

Špecifikácie
| Slúchadlá | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Redukcia šumu na pozadí | Ne |
| Software | Ne |
| Sklápateľné | Ne |
| Príslušenstvo | 2x 3,5mm adaptér kabel, 3,5mm audio kábel, mikrofón, pop filtr |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Zvukové kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 50 mm |
| Jednotky meniča | 2 |
| Mikrofón | Áno |
| Citlivosť | 100 dB |
| Hladina akustického tlaku | 110 dB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Ne |
| Typ konektora | 3.5 mm Jack |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Hmotnosť | 255 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 8713439253016 |
| Mikrofón: | Ano |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
