TRUST Myš BASICS Wired Optical Mouse
Kód: 24657
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST BASICS Drôtová optická myš
Spoľahlivá optická myš s USB pripojením

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| DPI | 1200 |
| Technológia | optická |
| Ovládanie | |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| DPI tlačidlo | Nie |
| Programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Drôtové |
| Typ konektora | USB 2.0 Typ-A |
| Dĺžka kábla | 170 cm |
| Kompatibilita | |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Váha | 84 g |
| Veľkosť | 38 x 62 x 121 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8713439246575 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
