TRUST myš Bayo+ Ergonomická vertikální myš, Bezdrátová, černá
Kód: 25146
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Bayo+
Ergonomická bezdrôtová myš pre viac zariadení s optimálnym uhlom zníženým namáhaním zápästia
Získajte viac radosti zo svojho pracovného dňa s Bayo+. Táto myš s optimálnym uhlom 57 stupňov bola ergonomicky navrhnutá tak, aby vaše paže a zápästie boli v najpohodlnejšej, prirodzenej polohe pre šťastnejšiu prácu.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutie | Áno |
| Vertikálny uhol | 57° |
| Klzná podložka | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 2 400 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2,4 GHz |
| Bluetooth | Nie |
| USB | 1.1, 2.0, 3.0 |
| Napájanie | USB-C kábel |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 120 x 77 x 73 mm |
| Váha | 116 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8713439251463 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
