TRUST Myš Sura, Bezdrátová RF 2.4GHz, černá
Kód: 25479
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust myš Sura
Bezdrôtová myš s pohodlným dizajnom, perfektne sa hodí pre všetky druhy práce
S pohodlným dizajnom, dvoma tlačidlami pre palec a kovovým rolovacím kolieskom vám táto bezdrôtová myš plnej veľkosti poskytuje všetko, čo potrebujete pre produktívnu prácu, posúvanie a ďalšie.
Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutie | Áno |
| Klzná podložka | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 1500 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové 2.4GHz |
| Verzia USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť myši | 111 x 74 x 43 mm |
| Váha myši | 108 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8713439254792 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
