Ubiquiti UVC-G6-Bullet-B - UniFi Protect G6 Bullet, čierna
Kód: UVC-G6-BULLET-B
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
UniFi Protect G6 Bullet
Technické specifikace Rozměry: * Bez držáku: 82 x 88,8 mm * S držákem: 82 x 153 mm IR noční vidění: 30 m Rozpoznávání tváře: Ano Rozpoznávání registračních značek: Ano Chytrá detekce (lidé, vozidla, zvířata): Ano Rozlišení: 4K Zorné pole: H: 109,9°, V: 56,7°, D: 134,1° Audio: Mikrofon Odolnost vůči povětrnostním vlivům: IP66 Odolnost proti neoprávněné manipulaci: IK04 Montáž: Montáž na stěnu, strop, sloup
Výkon Síťové rozhraní: 10/100 MbE RJ45 port Video: * Nastavení obrazu: Barva, jas, ostrost, kontrast, vyvážení bílé, ovládání expozice, 2DNR, 3DNR, NR podle pohybu, maskování, překrytí textu, HDR * Max. Snímková frekvence: 30 FPS * Rozlišení: 8MP 3840 x 2160 (16:9) Optika: * Senzor: 1/1,8'' 8MP * Čočka: Pevná ohnisková vzdálenost * Noční režim: Vestavěné IR LED osvětlení a IR filtr
Hardware Max. Spotřeba energie: 9,9W Podporovaný rozsah napětí: 37–57 V DC Metoda napájení: PoE Procesor: Čtyřjádrový čip založený na Arm® Cortex®-A53 Průměr pro montáž na sloup: 38–50 mm Hmotnost: * Bez držáku: 587 g * S držákem: 737 g Materiál krytu: Polykarbonát, hliníková slitina Materiál uchycení: * Nástěnná montáž: hliníková slitina, polykarbonát * Sloupová montáž: hliníková slitina Tlačítko: Obnovení továrního nastavení Okolní provozní teplota: -20 až 50 °C Okolní provozní vlhkost: 0 až 90 % nekondenzující Certifikace: CE, FCC, IC Splňuje požadavky NDAA: Ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bullet drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 810177163398 |
| Wi-Fi: | Nie |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 82 x 88,8 |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Mikrofón: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní + Vnitřní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Zorný uhol: | 109,9 |
| Záznamové médium: | Není |
| Nočné videnie (IR prísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Napájanie: | Ze sítě 52V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Otočná kamera: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Materiál produktu: | Polykarbonát + Hliník |
| PoE: | In (vstup) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
