VIGI C330(2.8mm) 3MP Outdoor Full-Color Net. Cam
Kód: VIGI C330-2.8MM-
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VIGI C330(2.8mm) je 3 megapixelová venkovní bullet kamera značky TP-Link s fixním objektivem 2.8mm, bílým světlem a IR přísvitem do vzdálenosti 30m a ethernetovým portem s podporou PoE. Kamera má max. rozlišení 2304 × 1296 px (při 30 fps), pozorovací úhel 108°, 2 nezávislé streamy, krytí IP67, digitální WDR snímač, zabudovaný audio mikrofon, podporu ONVIF, kodeku H.264(+) a H.265(+). Kamera díky větší citlivosti 0,005 Luxu podporuje tzv. Full-Color barevný obraz během celé noci.Kameru je možné napájet jak přes 12V DC konektor, tak přes 802.3af PoE po ethernetovém kabelu.
Klíčové vlastnosti
Rozlišení 3MP
Objektiv 2.8mm, pozorovací úhel 108°
IR a bílé světlo na 30m
Podpora DWDR a 3D DNR
(1) 10/100 Mbps LAN
Krytí proti vodě IP67
Napájení 802.3af PoE nebo 12V DC jack, max. spotřeba 5,4W
24h barevný obraz (Full-Color): Díky objektivu s velkou clonou, vysoce citlivému snímači a připojeným doplňkovým bílým LED světlům získáte 24hodinové barevné detaily i v černočerných podmínkách
Rozlišení osob a vozidel: Rozlišuje lidi a vozidla od ostatních objektů, takže dostáváte přesnější oznámení o událostech
Inteligentní detekce: Přijímejte oznámení a kontrolujte kanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti
Technické parametry
Kamera
WDR:Digitální
Typ objektivu:Fixní
Objektiv [mm]:2,8 (fixní)
Přísvit:IR, Bílé světlo
Dosah přísvitu [m]:30
Pozorovací úhel [°]:108
Režim den/noc:Barevný
Citlivost senzoru [Lux]:0,005
Obrazový senzor ["]:1/2.8
Obraz
Rozlišení:3MP
Technologie a vymoženosti:Full-Color
Max. rozlišení [pixely]:2304 x 1296
Konektory a rozhraní
Audio:Mikrofon
Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps
Napájení
Napájení přes PoE:802.3af
Typ napájení:DC konektor, PoE
Max. spotřeba energie [W]:5,4
Napájení přes konektor/svorkovnici:12V DC
Fyzické charakteristiky
Stupeň krytí:IP67
Použití:Venkovní
Provozní teplota [°C]:-30 až 60
Hmotnost [g]:260
Šířka [mm]:78
Výška [mm]:70
Hloubka [mm]:174
Barva:Bílá
Kompresní standardy
Datový tok:256Kbps ~ 4Mbps
Počet streamů:2
Video komprese:H.264
Obecné
Kamerová řada:VIGI
Obsah balení
Zařízení
Šroubky
Montážní příslušenství
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 4895252501773 |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 |
| Typ snímača: | CMOS |
| Zorný uhol: | 107.5°/57.2°/128.7°(H/V/D) |
| Vstavaný mikrofón: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ne |
| Audio vstup: | Ne |
| Audio výstup: | Ne |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| PoE: | Ano |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Rozmery (Š x V x H): | 78 × 174 × 70 mm |
| Barva: | Bílá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
