VIGI C330I(6mm) 3MP Outdoor Bullet Network Cam
Kód: VIGI C330I-6MM-
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VIGI C330I(6mm) je 3 megapixelová bullet kamera značky TP-Link určená pro venkovní použití s fixním objektivem 6 mm, IR přísvitem do 30m vzdálenosti a ethernetovým portem s 802.3af PoE. Kamera má max. rozlišení 2304 × 1296 px (při 30 fps), pozorovací úhel 52°, 2 nezávislé streamy, digitální WDR snímač, krytí IP67 proti vodě, podporu ONVIF, kodeku H.264(+) a H.265(+).Kameru je možné napájet jak přes 12V DC konektor, tak přes 802.3af PoE po ethernetovém kabelu.
Klíčové vlastnosti
Rozlišení 3MP
Objektiv 6mm, pozorovací úhel 52°
IR na 30m
Podpora DWDR a 3D DNR
(1) 10/100 Mbps LAN
Krytí IP67 proti vodě
Napájení 802.3af PoE nebo 12V DC jack, max. spotřeba 5W
Rozlišení osob a vozidel: Rozlišuje lidi a vozidla od ostatních objektů, takže dostáváte přesnější oznámení o událostech
Inteligentní detekce: Přijímejte oznámení a kontrolujte kanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti
Technické parametry
Kamera
WDR:Digitální
Typ objektivu:Fixní
Objektiv [mm]:2,8 (fixní)
Přísvit:IR
Dosah přísvitu [m]:30
Pozorovací úhel [°]:98
Režim den/noc:IR cut filtr
Citlivost senzoru [Lux]:0,1
Obrazový senzor ["]:1/2.8
Obraz
Rozlišení:3MP
Max. rozlišení [pixely]:2304 x 1296
Konektory a rozhraní
Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps
Napájení
Napájení přes PoE:802.3af
Typ napájení:PoE, DC konektor
Max. spotřeba energie [W]:5
Napájení přes konektor/svorkovnici:12V DC
Fyzické charakteristiky
Stupeň krytí:IP67
Použití:Venkovní
Provozní teplota [°C]:-30 až 60
Hmotnost [g]:200
Šířka [mm]:74
Výška [mm]:71
Hloubka [mm]:174
Barva:Bílá
Kompresní standardy
Datový tok:256Kbps ~ 4Mbps
Počet streamů:2
Video komprese:H.264, H.265
Obecné
Kamerová řada:VIGI
Obsah balení
Zařízení
Šroubky
Montážní příslušenství
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 4897098688984 |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 |
| Typ snímača: | CMOS |
| Zorný uhol: | 51.9°/28.7°/60°(H/V/D) |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| PoE: | Ano |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Rozmery (Š x V x H): | 74 × 174 × 71 mm |
| Barva: | Bílá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
