WD PURPLE PRO WD181PURP 18 TB SATA, 600 512 MB cache, 272 MB, s, CMR
Kód: WD181PURP

Podrobný popis
Pevný disk WD Purple™ Pro Surveillance
Disky WD Purple™ Pro sú určené pre pokročilé rekordéry, servery na analýzu videa a riešenia na hlboké učenie s umelou inteligenciou, kde sa vyžaduje dodatočné úložisko, výkon a kapacita pracovného zaťaženia. Vlastnosti: Produkty sú navrhnuté s pokročilými funkciami potrebnými pre špičkové inteligentné video riešenia Vysoký výkon, spoľahlivosť a podpora vysokého pracovného zaťaženia pre rekordéry založené na umelej inteligencii, zariadenia na analýzu videa, servery na hlboké učenie a cloudové úložiská vrátane konfigurácií RAID a JBOD. Podporuje pracovné zaťaženie až do 550 TB/rok. Komponenty použité vo výrobkoch sú odolné voči poškodeniu v náročných podmienkach a majú vyššiu robustnosť pre viacpolohové podvozky.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Kapacita | 18 TB |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte | 512 MB |
| Rozmery | 147 x 101.6 x 26.1 mm |
| Hmotnosť | 0.69 kg |
| Rozhranie | SATA |
| Rýchlosť prenosu | až do 272 MB/s |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5'' SATA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 718037889481 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 18000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Chladič disku: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
