Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G, 8GB, 256GB, Black
Kód: 6932554490133
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Gorilla Glass, ,Victus 2 *Zakřivené hrany *IP68 *Dolby Atmos *Vlastní integrovaná AIOperační systém: ,Android V, ,HyperOS 2.2
Procesor - počet jader: ,Qualcomm, ,Snapdragon 7s Gen4 - 8 core
Procesor - frekvence: ,2,7 GHz
Uživatelská paměť [GB]: ,256
Velikost RAM [GB]: ,8
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6,83, ,P-OLED
Displej - rozlišení [pix]: ,2772 x 1280 ,
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: *Bluetooth 5.4 *WiFi *NFC *USB-C
Senzory: *Čtečka otisků prstů v displeji *GPS
Síť: *GSM/GPRS (2G) *UMTS/CDMA (3G) *HSPA (3.5G) *5G
Fotoaparát: *Hlavní: ,200 MP, ,1.7 f/ *Ultra širokoúhlý: ,8 MP, ,2.2 f/ *Optický zoom: ano *Přední: 32 MP, ,2.2 f/ *Širokoúhlý objektiv *Automatické ostření
Baterie: *Rychlé nabíjení *Reverzní drátové nabíjení *Bezdrátové nabíjení: *Rychlost nabíjení: 100 W *Kapacita baterie: 6500 mAh
Rozměry [mm]: ,163.34 x 78.31 x 8.19
Hmotnost [g]: ,207
Záruka: ,24 měs. ,
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554490133 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C), Obal, Fólie na displej |
| Veľkosť displeja ("): | 6,83 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2772x1280 |
| Hmotnosť (g): | 207 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Akcelerometr, G-senzor, Proximity, Světelný senzor, Gyroskop |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Farba - presná: | Black |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 200 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6500, od 6000 do 6990 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 7s Gen4 |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,7 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 100 |
| Výška (mm): | 163,34 |
| Šírka (mm): | 78,31 |
| Hĺbka (mm): | 8,19 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + eSIM |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
