Xiaomi Redmi Note 15 Pro, 8GB, 256GB, Titanium
Kód: 6932554480509
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Gorilla Glass - ,Victus 2 *Zakřivené hrany *IP65 *Dolby Atmos *Vlastní integrovaná AIOperační systém: ,Android V, ,HyperOS 2.2
Procesor - počet jader: ,MediaTek, ,Helio G200-Ultra, 8 core
Procesor - frekvence: 2,2
Uživatelská paměť [GB]: 256
Velikost RAM [GB]: 8
Paměťové karty: ,Micro SD
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,77, ,P-OLED
Displej - rozlišení [pix]: ,2392 x 1080
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita: *Bluetooth 5.3 *WiFi *USB-C *NFC *VoWiFi, VoLTE
Senzory: *Čtečka otisků prstů v displeji *GPS
Síť: , *GSM/GPRS (2G) *UMTS/CDMA (3G) *HSPA (3.5G) *LTE (4G)
Fotoaparát: *Hlavní: ,200 MP, ,1.7 f/ *Ultra širokoúhlý: ,8 MP, ,2.2 f/ *Optický zoom: ano *Přední: ,32 MP, ,2.2 f/ *Širokoúhlý objektiv *Automatické ostření
Baterie: *Rychlé nabíjení *Reverzní drátové nabíjení *Rychlost nabíjení: max 45 W *Kapacita baterie: ,6500 mAh
Rozměry [mm]: ,163,12 x 76,19 x 7,81
Hmotnost [g]: 195
Obsah balení: *Obal *Fólie na displej (nalepená z výroby) *Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C)
Záruka: ,24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554480509 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | Obal, fólie (nalepená z výroby), kabel |
| Veľkosť displeja ("): | 6,77 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2392x1080 |
| Hmotnosť (g): | 195 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Akcelerometr, G-senzor, Proximity, Světelný senzor, Gyroskop |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Farba - presná: | Titanium |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 200 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | Redmi Note 15 Pro |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi Note 15 Pro |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6500, od 6000 do 6990 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Helio G200-Ultra |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Odolnosť: | IP65 |
| Operačný systém: | Android |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 2 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,7 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Funkcia fotoaparátu: | Automatické ostření |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 45 |
| Výška (mm): | 163,12 |
| Šírka (mm): | 76,19 |
| Hĺbka (mm): | 7,81 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
