XtendLan 19" stojanový rozvaděč 42U 600x800, nosnost 800kg, skleněné dveře, plná záda, kolečka,černý
Kód: ECO-42U-68-BLACK-AS

Podrobný popis
XtendLan 19" stojanový rozvádzač 42U
šírka 600mm, hĺbka 800mm, nosnosť 800 kg, sklenené dvere, úplné zadné kryty, zváraná konštrukcia, čierny
Rozvádzače sú výborné remeselne spracované. Vyrobené sú z válcovanej ocele, nosné časti sú z ocele hrúbky 2 mm, ostatné časti z 1,5 mm ocele. Pevná konštrukcia umožňuje statickú záťaž až 5800 kg. Zamykateľné predné a zadné dvere, rukou uzamykané a voliteľne zamykateľné bočné panely. Dodáva sa s nohami, kolieskami a montážnou sadou. Je možné pridať podstavec. Kolieska aj nohy je možné nainštalovať súčasne a zabezpečiť tak stabilnú inštaláciu, ktorú je možné v prípade potreby ľahko premiestniť. Uvedenie: dvere - bezpečnostné sklo, zamykateľné zadný kryt - úplný, zamykateľný bočný kryt - úplný, možno vybaviť zámkom
| Technické špecifikácie: | |
| Rozmer: | 19" |
| Výška: | 42U (2055 mm) |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 800 mm |
| Materiál: | válcovaná oceľ |
| Hrúbka: | nosná časť 2 mm ostatné 1,5 mm |
| Podlahová úprava: | čierna, RAL9004 |
| Maximálna záťaž: | 800 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| EAN: | 1030988 |
| Typ dátového rozvádzača: | Stojanové 19" |
| Výška rozvaděče (U): | 42 |
| Šířka (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 800 |
| Barva rozvaděče: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
