LG 49" signage 49VL5PJ Videowall Signage, 500nit, 24, 7, 3% haze, webOS 4.1, 2.25mm (T, L), 1.25mm (B, R)
Kód: 49VL5PJ-A.AEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 22.2 kg |
| EAN: | 8806091383150 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 49" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Full HD 1920x1080 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, RS-232, DisplayPort, DVI |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 500 |
| VESA: | 600 x 400 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Energetická trieda: | G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
