50'' iiyama LH5060UHS-B1AG: IPS, 4K UHD, 24, 7, Android
Kód: LH5060UHS-B1AG
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
50'' 4K UHD professional digital signage display with advanced control and connectivity options *Android OS *iiSignage *Ultra Slim *Media player * 24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 49.5'', 125.7 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 MegaPixels 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.285 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou, hard coating (3H), haze 25%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 87%)
Reproduktory: 2 x 10W
Konektory: *Digitální vstupní porty: HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz) *Řídící vstup monitoru: RS-232c x1 (2.5mm sub-mini jack)/ RJ45 (LAN) x1/ IR x1 (3.5mm stereo mini) *Audio Out: Mini jack x1 *HDCP: v.1.4 & 2.2 *USB ports: x2 (v.2.0) *WiFi: ano (Built-in, 802.11ac)
Napájení: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 95 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 300 mm
Orientace: Horizontální, vertikální
Barva: černá, matná
Hmotnost [kg]: 12.6 kg
Obsah balení: *Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c *Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti *Ostatní: Wall mount bracket, Wall mount guide, Screws, Screw anchors, Stickers for screw holes *Dálkové ovládání: ano (včetně baterie)
Záruka: 36 měs. https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh5060uhs-b1ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4948570124091 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,285 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 49,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 12,6 |
| Model: | LH5060UHS-B1AG |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 95 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 400 x 300 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
