55'' LG LED 55UH7 - UHD, 700cd, 24, 7
Kód: 55UH7Q-E.AEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LG UHD Signage 55UH7Q-E.AEU
Typ obrazovky: ,ADS
Podsvícení: ,Edge
Úhlopříčka [palce]: ,55
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Obnovovací frekvence [Hz]: ,
Poměr stran: ,16:9
Jas [cd/m2]: ,700
Kontrast: ,1 200:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1 ,07 B.
Reproduktory: ,2x 10W
Konektory: , *2x HDMI In *1x DisplayPort In *2x USB-A , *1x , RS-232C (In, Out) *1x RJ 45 In *1x Audio Out
Napájení: ,Integrované
Spotřeba [W]: ,103
Stand By režim [W]: ,0,5
Montáž na zeď: ,VESA 300x300 mm
Naklápění monitoru: ,Ne
Barva: ,Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): , ,1239 x 710.8 x 29.7
Hmotnost [kg]: ,16,1
Obsah balení: , *Dálkové ovládání Napájecí kabel QSG Phone to RS232C Gender USB-C kabel Dálkové ovládáníNapájecí kabelQSG ,Phone to RS232C GenderUSB-C kabel
Záruka: ,36 Měsíců
Stránky výrobce: ,https://www.lg.com/global/business/commercial-display/digital-signage/standard/55uh7q-e/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806096654583 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1239 x 710.8 x 29.7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 55 |
| Hmotnosť presná (kg): | 16,1 |
| Model: | 55UH7Q-E |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 103 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 300 x 300 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | LG |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 700 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
