75'' iiyama TE7513A-B2AG: IPS, 4K, 40P, EDLÁ
Kód: TE7513A-B2AG
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prolite TE7513A-B2AG
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,75
Dotyková obrazovka: Ano
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.4296
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: ,500
Kontrast: ,1 200:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,2x 20W
Integrovaný software: ,iiWare 21E (Android 14 OS, Android 16 summer 2026)
Hardware: ,CPU: RK3576 Octa-core A72*4 + A53*4, GPU Mali G52 MC3, RAM: 8 GB, ROM: 128 GB
Bezdrátové připojení: *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5.0
Konektory: , *2x HDMI 2.0 *1x DisplayPort 1.2 *2x USB-C ,((DP-Alt, Data, Touch) front 100W PD, side 65W PD) *1x Mini jack (Microphone, Headphone) *1x RS-232c (DSUB 9pin) *2x RJ 45 *2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit, Front) *1x USB 2.0 (480Mbps, Side) *1x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit, Side)) *1x OPS slot
Napájení: ,Integrované
Spotřeba [W]: ,217
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,VESA 800 x 400 mm
Naklápění monitoru: ,Ne
Barva: ,Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,1710 x 1016 x 87
Hmotnost [kg]: ,51,8
Obsah balení: , *Napájecí kabel *USB kabel *HDMI kabel *4x Dotykové pero *Nástěnný držák (VESA 800×400) *Držák pro webkameru *Dálkový ovladač (včetně baterií)
Záruka: ,5 Let
Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/gb_en/products/prolite-te7513a-b2ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4948570125746 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.4296 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1710 x 1016 x 87 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 75 |
| Hmotnosť presná (kg): | 51.8 |
| Model: | TE7513A-B2AG |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 217 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 800 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
