75'' LED Samsung QM75C - UHD,500cd,MI,24/7
Kód: LH75QMCEBGCXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Samsung QM75C 75" 3840x2160 500cd, HDMI DP USB Wifi BT prevadzka 24/7Diagonal Size Class 75
Measured 74,5
Resolution 3840x2160(16:9)
Brightness(Typ.) 500 nit
Orientation Landscape / Portrait
Haze 25%
Contrast Ratio (Typ.) 4000:1
Type VA
Active Display Area 1650.24 (H) x 928.26 (V)
Pixel Pitch (mm) 0.429 x 0.429
Color Gamut NTSC 72%
Operation Hour 24/7
INPUT VIDEO DP 1.2 (1), HDMI 2.0 (3)
AUDIO N/A
USB USB 2.0 x 2
Tuner N/A
OUTPUT VIDEO N/A
AUDIO Stereo mini Jack
USB N/A
WiFi / BT O / O
EXTERNAL CONTROL RS232C(in/out), RJ45
Speaker 10W 2ch
Dimension (mm) Set 1682.3 x 960.4 x 28.5
Package 1839 x 1113 x 180
Weight (kg) Set 33
Package 42,8
VESA Mount 400x400
VESA Mount Screw (Min~Max) M8, 12~14mm
Bezel Width (mm) 13.4(Even)
Key "UHD Signage with
Built-in MagicInfo S10, SSSP 10.0"
Internal Player Operating System Tizen 7.0
Processor CA73 1.6GHz Quad-Core
Storage (FDM) 16 GB(10 GB available)
Special H/W "2nd Gen. B2B Design
Center IR
Temperature Sensor
Ambient Sensor
Auto Level
Wi-Fi(2.4/5.0GHz dual) & BT"
S/W "Signage New Home
Workspace (Microsoft371/VMWare/RDP)
Custom Home
Auto Source Switching & Recovery
Dicom Simulation Mode
Director Mode
SmartView+
Upgradable Web-Engine
Tizen Enterprise Platform
Video Conference Solution
Smart Calibration"
Safety 60950-1 / 62368-1
EMC Class B
Environment ENERGY STAR 8.0, EPEAT
IP Rating IP5x
Security "802.1x(WPA2 Enterprise)
: EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP"
Power Supply AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Power Consumption Max[W/h] 214,5
Typical[W/h] 151
Sleep mode less than 0.5W
Temperature 0?~ 40?
Relative Humidity 10~80%
Included "Quick Setup Guide,
Warranty Card,
Power Cord
RS232C(IN) Gender
Remote Controller & Batteries"
Optional Stand STN-L6585C
Mount WMN-B50SC
Specialty
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 60 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 44.5 kg |
| EAN: | 8806094973976 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,429 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 682,3 × 960,4 × 28,5 |
| Hmotnost (kg): | 33,4 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3840 |
| Počet pixelov na výšku: | 2160 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 75 |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Model: | QM75C |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Spotřeba energie (W): | 215 |
| Rozměr VESA uchycení: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | Samsung |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
