Acer Chromebook 314, CB314-4H-C3M0, N100, 14'', FHD, 4GB, 128GB eMMC, UHD, Chrome, Silver, 2R
Kód: NX.KNBEC.002
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Acer Chromebook 314 (CB314-4H-C3M0)
Operační systém: Chrome OS
Procesor: Intel Processor N100 (4C, 6MB Cache, max. Turbo 3.40 GHz)
Paměť: 4 GB LPDDR5 integrováno na desce + N/A
Pevný disk: eMMC 128 GB + N/A
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14'' FHD 1920x1080 IPS antireflexní
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: HD USB TNR
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: bez Ethernetu
Bezdrátová komunikace: Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.1
USB: *2x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 1 (up to 5 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5/9/12/15/20 V, 3,25 A / DC-in port 19 V, 45 W *2x USB 3.2 Gen1
Čtečka paměťových karet: ano
Baterie: 50 Wh, Li-ion
Napájení: 45W USB Type-C AC Adapter
Barva: Pure Silver
Rozměry: 326,9 x 224,9 x 20,5 mm
Hmotnost: 1,43 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chromebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711121636196 |
| Disk - typ: | Flash disk (EMMC) |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel N-series |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Chromebook 314 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Chromebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 4 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 4 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,43 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | CB314-4H-C3M0 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 128GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 0,8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel N |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 20,5 |
| Šírka (mm): | 326,9 |
| Hĺbka (mm): | 224,9 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | N100 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
