Acer Swift 16 AI, SF16-71T-73YS, UX7-358H, 16'', 2880x1800, T, 32GB, 1TB, Intel int, W11H, Gray, 2R
Kód: NX.JU1EC.004SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Swift 16 AI (SF16-71T-73YS) Copilot+ PC * klávesa Copilot (AI) * Acer Sense * americký armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ Ultra X7 358H (16 jader - 4P + 8E + 4LPE, 16 vláken, P-core 1,9/4,8 GHz, E-core 1,5/3,5 GHz, LPE-core 1,5/3,3 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (až 50 TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na desce
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 16'' WQXGA+ (2880x1800) 16:10 lesklý OLED, 120Hz, Adobe 100%/DCI-P3 100%, 1000000:1, 400 nitů, 0,2ms, HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: integrovaná Intel® Arc™ B390
Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: Corning® Gorilla® Glass Haptic Touchpad
Podsvícená klávesnice: bíle
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer™ + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB: * 2x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™ 4/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/vstup DC 20 V, 100 W * 1x USB 3.2 Gen 2 * 1x USB 3.2 Gen 1
Další porty: * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x HDMI 2.1
Baterie: 70Wh Li-ion
Napájení: bez adaptéru (100W USB-C)
Barva: Stone Wash Gray
Materiál: hliník
Rozměry: 355,25x245,4x14,85mm
Hmotnost: 1,55kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474948830 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra X7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Swift 16 AI |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,55 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | SF16-71T-73YS |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,9 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc B390 GPU |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ne |
| Výška (mm): | 245,4 |
| Šírka (mm): | 355,25 |
| Hĺbka (mm): | 14,85 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | UX7-358H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
