AOC, U32P2, 31,5'', VA, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: U32P2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
U32P2 se vyznačuje bezrámečkovým provedením na třech stranách a plochým 31,5'' panelem VA s rozlišením UHD. Tento dokonalý nástroj pro profesionály navíc disponuje rozbočovačem USB a dvěma porty HDMI 2.0 zaručujícími široké možnosti připojení. * Flicker Free * Režim AOC Low Blue Light * AdaptiveSyncTyp obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.18159
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní + 3H
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W × 2
Konektory: *HDMI 2.0 × 2 *DisplayPort 1.2 × 1 *Rozbočovač USB *USB 3.2 (Gen1) × 4 *Výstup sluchátek (3,5 mm)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie v zapnutém stavu (Energy Star): 52 watt
Spotřeba energie ve vypnutém stavu (Energy Star): 0.3 watt
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: *Pivot *Otočení: -175°±5~175°±5 ° *Naklonění: 4° ±1° ~ 20.5° ±1.5° ° *Míra nastavení výšky: 150 mm
Barva: Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714,8 x 425,2 x 55,7
Hmotnost [kg]: 10.1 Kg
Obsah balení: *HDMI kabel
Záruka: 36 měs. https://eu.aoc.com/cs/monitors/u32p2
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038986119627 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714,8 x 425,2 x 55,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 10,1 |
| Model: | U32P2 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
