Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M, L
Kód: MFCA4MP/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 195950630961 |
| Hmotnost (g): | 43.1 |
| Hodinkové funkce: | Budík |
| Chytré funkce: | Hledání telefonu, Navigace, Ovládání přehrávače hudby v mobilu |
| Kompatibilní OS: | iOS |
| Konektivita: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| Materiál pouzdra: | Hliník |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Notifikace a zprávy: | Notifikace z telefonu |
| Propojení s mob. telefonem: | Ano |
| Senzory a Hardware: | Intenzita světla, Kompas, Barometr, Gyroskop, GPS, GLONASS, Galileo, Bezdrátové nabíjení, Mikrofon, Reproduktor |
| Sklíčko: | Ion-x |
| Sledování polohy a trasy: | Pomocí GPS v hodinkách |
| Součást balení: | Dobíjecí kabel |
| Sportovní funkce: | Krokoměr, Měření tepu, Měření vzdálenosti, Výpočet spálených kalorií |
| Telefonování: | S eSIM kartou |
| Tvar ciferníku: | Hranatý |
| Typ displeje: | OLED |
| Barva pouzdra: | Šedá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Bezkontaktní platby: | Apple Pay |
| Vyměnitelný řemínek: | Ano |
| Zobrazení času: | Digitální |
| Způsob ovládání: | Kombinované |
| Vodotěsnost a odolnost: | Voděodolné |
| Minimální obvod zápěstí: | 150 mm |
| Maximální obvod zápěstí: | 200 mm |
| Zariadenie: | Hodinky |
| Funkcie: | Meranie tepu, GPS, Budík, Kompas, Krokmer, Nabíjací, Prepojenie s mobilom, Vodeodolné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
