ASUS, VA27UQSB, 27'', IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
Kód: 90LM09WJ-B02170
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS VA27UQSB Business Monitor – 27-inch, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, HDR-10, DisplayPort, Dual HDMI, Stereo Speakers, Flicker Free, Blue Light Filter, Ergonomic Design, Wall Mountable, Green Sustainability *SPLENDID Technology *Color Temp. Selection (4 modes) *GamePlus *QuickFit *HDCP 2.2 *VRR Technology (Adaptive-Sync) *DisplayWidget, DisplayWidget Center *Low Blue Light *Eye Care+ Technology
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.155 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7 M (10 bit)
Reproduktory: 2W x 2
Konektory: *DisplayPort 1.4 x 1 *HDMI (v2.0) x 2 *USB Hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A *Earphone Jack
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <30 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: *Tilt (+35° ~ -5°) *Swivel (+180° ~ -180°) *Pivot (+90° ~ -90°) *Height Adjustment: 0~150 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 61.40 x 51.78 x 22.63 cm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 61.3 x 36.5 x 4.7 cm
Hmotnost [kg]: 4.48 kg/ 6.50 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs. https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/va27uqsb/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387413715 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614,0 x 517,8 x 226,3 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,5 |
| Model: | VA27UQSB |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 30 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D924020601 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
