ASUS case PROART PA401 WOOD METAL PWM BLACK
Kód: 90DC00M0-B39010
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt PA401 Dřevěná edice - Metalová bočnice
Podpora MB: ATX
Přihrádky na disk: 2 x 2.5'' Bay, 2 x 2.5''/3.5'' Combo Bay
Rozšiřující sloty: 7
Výstupy/vstupy na předním panelu: 1 x sluchátka / mikrofon 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C
Podpora vrchních radiátorů: 120 mm 140 mm 240 mm
Podpora předních ventilátorů: 2 x 140 mm 2 x 160 mm
Podpora vrchních ventilátorů: 2 x 120 mm 2 x 140 mm
Podpora zadních ventilátorů: 1 x 120 mm
Předinstalované ventilátory - přední: 2 x 160 mm
Předinstalované ventilátory - zadní: 1 x 120 mm
Maximální výška CPU chladiče: 160mm
Maximální délka GPU: 315mm
Maximální délka PSU: 170mm
Odnímatelné prachové filtry: přední a spodní
Rozměry: 412 x 225 x 503 mm
Hmotnost: 8.61 Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387654705 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 225 |
| Výška skrine (mm): | 503 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 412 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120-140mm |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 240 |
| Značka a model: | ASUS ProArt PA401 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 2 |
| Perforované čelo: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
