ASUS myš ROG Keris II Ace, bezdrátová herní myš, černá
Kód: 90MP03N0-BMUA00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Keris II Ace
ROG Keris II Ace je ultralahká 54 gramová ergonomická herná myš s tvarom testovaným profesionálnymi hráčmi FPS. Keris II Ace je vybavený optickým senzorom ROG AimPoint Pro s rozlíšením 42 000 dpi, prepínačmi ROG Optical Micro Switch a bezdrôtovou technológiou ROG SpeedNova a dokáže ďalej vylepšiť herný výkon pomocou ROG Polling Rate Booster, ktorý podporuje rýchlosť dopytu až 4 000 Hz v bezdrôtovom režime a až 8 000 Hz v drôtovom režime.
- Ľahká 54 gramová herná myš: Ergonomicky tvarovaný dizajn plášťa je testovaný a schválený profesionálom FPS esports
- ROG Polling Rate Booster: Pripojte prijímač myši priamo k zariadeniu a zvýšte rýchlosť dopytu až na 4000 Hz v bezdrôtovom režime a až na 8000 Hz v drôtovom režime.
- Optický senzor ROG AimPoint Pro: Optický senzor s rozlíšením 42 000 dpi s odchýlkou < 1 % pre maximálnu presnosť a možnosť sledovania stopy na skle
- Optické mikrospínače ROG: Kliknutia a okamžité ovládanie s životnosťou 100 miliónov kliknutí
- Pripojenie v troch režimoch: Flexibilita cez káblové USB, nízkolatentná 2,4 GHz RF alebo režim Bluetooth, ktorý možno spárovať až s tromi zariadeniami
- Bezdrôtová technológia ROG SpeedNova: Spoľahlivý bezdrôtový 2,4 GHz RF výkon s nízkou latenciou a optimalizovanou energetickou účinnosťou
- ROG Omni Receiver: Pripojte sa k viacerým podporovaným zariadeniam bezdrôtovo pomocou jediného prijímača
- Protisklzová páska na rukoväti myši: Poskytuje istý úchop a pridáva trochu štýlu
- ROG Paracord a 100% PTFE nožičky myši: Vysoce kvalitné materiály uľahčujú hladké a rýchle pohyby
- Ovládanie na doske: Často používané nastavenia myši je možné upraviť priamo stlačením rôznych kombinácií tlačidiel myši
- Dostupné v čiernej a bielej Moonlight

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Nie |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Kĺzavé podložky | PTFE |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | Až 42 000 |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 50 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové/Dlážkové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 121 x 67 x 42 mm |
| Váha | 54 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4711387394571 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB, Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
