ASUS ProArt/PA328QV/31,5''/IPS/QHD/75Hz/5ms/Black/3R
Kód: 90LM00X0-B02370
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Profesionálny monitor ASUS ProArt Display PA328QV – 31,5", IPS, WQHD (2560 x 1440 pixelov), 100% sRGB, 100% Rec.709, presnosť farieb ?E < 2, verifikácia Calman, ergonomický stojan31,5-palcový WQHD displej (2560 x 1440 pixelov), HDR a IPS panelom so širokým 178° pozorovacím uhlom
Medzinárodný farebný štandard 100% sRGB a 100% Rec. 709 široký farebný gamut
Verifikácia Calman s továrenskou kalibráciou pre vynikajúcu presnosť farieb Delta E < 2
O maximálnu využiteľnosť sa stará aj široká možností pripojenia, vrátane portov DisplayPort, HDMI a slúchadlový konektor, plus USB hub
Obnovovacia frekvencia 75 Hz a technológia Adaptive-Sync (48 ~ 75 Hz) potlačia trhanie obrazu pri prehrávaní rýchleho pohyblivého obsahu
Ergonomické vyhotovenie stojana vám umožní ľubovoľne nastaviť náklon, otočenie, natočenie a výšku pre čo najpríjemnejšie používanie monitora. Také ho môžete upevniť na stenu prostredníctvom držiaka VESA.
3-ročná záruka a Pick-up servis - obojsmerná preprava kuriérom bezplatne
3-ročná záruka na vznik "mŕtvych" bodov na displeji !
Displej
Uhlopriečka (palce):31,5
Pixels Per Inch (PPI) : 93
Pomer strán :16:9
Zobrazovacia plocha displeja(VxŠ):698.112 x 392.688 mm
Povrch displeja :Non-Glare
Podsvietenie :LED
Typ panela:IPS
Pozorovacie uhly (CR?10):178°/ 178°
Veľkosť bodu:0,233mm
Rozlíšenie :2560x1440
Farebný rozsah (sRGB) :100%
Jas (HDR, Peak) :400 cd/?
Jas (Typ.) :350cd/?
Kontrastný pomer (Typ.) :1000:1
Farby:16,7M
Doba odozvy:5ms(GTG)
Doba odozvy (Max) :75Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
Technológia Flicker-Free :Áno
Záruka LCD ZBD:Áno (3 roky)
Video funkcie
ProArt prednastavenie :Štandardný
ProArt prednastavenie :sRGB
ProArt prednastavenie :DCI-P3
ProArt prednastavenie :Rec. 709
ProArt prednastavenie :Scenery
ProArt prednastavenie :Reading
ProArt prednastavenie :Rapid Rendering
ProArt prednastavenie :HDR
ProArt prednastavenie :Používateľský režim 1
ProArt prednastavenie :Používateľský režim 2
Teplota farby Výber:Áno (5 režimov)
Nastavenie farieb:6-osé nastavenie (R, G, B, C, M, Y)
Gamma adjustment : Áno (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 )
Color Accuracy : ?E< 2
ProArt Palette : Áno
QuickFit Plus : Yes
Technológia PIP / PbP :Áno
HDCP : Áno, 2.2
Technológia VRR :Adaptive-Sync
ProArt Chroma Tune : Yes
Low Blue Light : Áno
Zvukové funkcie
Reproduktor :Áno (2Wx2)
I/O Porty
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Earphone Jack : Áno
Frekvencia signálu
Digital Signal Frequency : HDMI : 27~112 KHz (H), 24~75 Hz (V)
DisplayPort : 112~112 KHz (H), 48~75 Hz (V)
Spotreba energie
Spotreba energie:< 26.5W
Režim úspory energie:< 0.5W
Režim úspory energie:0W
Napätie:100-240V, 50/60Hz
Mechanický dizajn
Naklonenie:Áno (+23° ~ -5°)
Otáčanie:Yes (+30° ~ -30°)
Otáčanie:Áno (+90° ~ -90°)
Nastavenie výšky:0~130mm
Montáž na stenu VESA:100x100mm
Zámok Kensington:Áno
Rozmery
Fyzické rozmery so stojanom (ŠxVxH):714.8 x (465.6 ~ 595.6) x 245.0 mm
Fyzické rozmery bez stojana (ŠxVxH):714.8 x 422.2 x 67.33 mm
Rozmer balenia (ŠxVxH):841 x 525 x 317 mm
Hmotnosť
Čistá hmotnosť so stojanom:11.5 Kg
Čistá hmotnosť bez stojana:7 Kg
Celková hmotnosť:14.6 Kg
Príslušenstvo (líši sa podľa regiónov)
Správa o predkalibrácii farieb
Kábel DisplayPort
Kábel HDMI
Napájací kábel
Príručka pre rýchle spustenie
Záručný list
Uvítacia karta
Certifikácia
TCO Certified
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
Certifikácia Calman
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 4711081524847 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,272 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 715x423x68 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 2560x1440 |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 /178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 2560 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 31,5 |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Model: | PA328QV |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 75 |
| FreeSync 2: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 27 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | ASUS ProArt |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D921120154 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
