ASUS, VA27ECPSN, 27'', IPS, FHD, 75Hz, 5ms, Black, 3R
Kód: 90LM055J-B02170
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
ASUS VA27ECPSN Docking Monitor * 27 inch, Full HD, IPS, Frameless, USB-C, RJ45, 75Hz, Adaptive-Sync, Stereo Speakers, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.311 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2W x 2
Konektory: *USB-C x 1 (DP Alt Mode) *DisplayPort 1.2 x 1 *HDMI (v1.4) x 1 *USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A *Earphone Jack *USB-C Power Delivery: 65W *RJ45
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <20 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: *Tilt (+35° ~ -5°) *Swivel (+180° ~ -180°) *Pivot (+90° ~ -90°) *Height Adjustment: 0~150 mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612.42 x (373.33~523.33) x 226.30 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612.42 x 367.03 x 47.20 mm