Notebook batéria T6 POWER HP ZBook 15 G1, 15 G2, ZBook 17 G1, 17 G2 (PN: AR08)
Kód: NBHP0116
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kapacita: 5200 mAh Typ batérie: Li-Ion Farba: Čierna Napätie: 14.4V Príkon: 75Wh Počet článkov: 8 cells Typ: Li-ion Kapacita: 5200 mAh (75 Wh) Barva: černá Napětí: 14.4 V Rozměry: 271x53x20.5 mm Hmotnost: 380 g Produktová čísla: AR08XL, E7U26AA, 708455-001, 708456-001, 707614-121, 707614-141, 707615-141, HSTNN-DB4H, HSTNN-IB4H, HSTNN-IB4I Kompatibilní modely: Hewlett Packard ZBook 15 G1, Hewlett Packard ZBook 15 G2, Hewlett Packard ZBook 17 G1, Hewlett Packard ZBook 17 G2Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595605518453 |
| Trieda: | Nové x |
| Kapacita: | 5200 mAh x |
| Typ batérie: | Li-Ion x |
| Farba: | Čierna x |
| Napätie: | 14.4V x |
| Príkon: | 75Wh x |
| Počet článkov: | 8 cells x |
| Kvalita: | nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
