CHIEFTEC ventilátor ZF-1425PWM, 140mm, PWM, černá
Kód: ZF-1425PWM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ventilátor Chieftec 140 mm
Bez námahy prevezmite kontrolu a upravte rýchlosť otáčania podľa svojich preferencií. Chieftec ZF-1425PWM obsahuje PWM reguláciu rýchlosti ventilátora umožňujúcu bezproblémovú integráciu s kompatibilnými 4-pinovými radičmi, ktoré sa nachádzajú na mnohých základných doskách. 140 mm ventilátor navyše optimalizuje prúdenie vzduchu a zároveň minimalizuje hladinu hluku.

Špecifikácia
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 140 mm |
| Rýchlosť | 0 - 1200 otáčok za minútu +/- 10 % |
| Statický tlak | 0,83 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 56,4 CFM |
| Hluk | 20,1 dB(A) |
| Konektory | 4-pinový PWM |
| Typ ložiska | Hydraulický |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 753263078568 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
