Cooler Master ventilátor MasterFan MF120 Halo 3in1, 3x120mm, ARGB, černá
Kód: MFL-B2DN-183PA-R1
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
- Technické údaje
| Produkt: | |
| Názov produktu : | COOLER MASTER case/PSU fan MasterFan MF120 Halo 3in1 ARGB 3pack |
| Popis: | Cooler Master MasterFan MF120 HALO 3in1 - Ventilátor skříně - 120 mm (balení 3) |
| EAN: | 4719512095393 |
| Záruka výrobcu: | 24 mesiacov Bring-In záruka |
| Obecně | |
| Množství v balení: | 3 (údaje platí pro samostatnou položku) |
| Typ výrobku: | Ventilátor skříně |
| Obsah balíčku: | Ovladač ventilátoru ARGB LED |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Váha: | 180 g |
| Chladič a ventilátor | |
| Průměr větráku chladiče: | 120 mm |
| Výška větráku: | 25 mm |
| Ložiska větráku: | Kluzné ložisko |
| Rychlost otáčení: | 650-1800 rpm |
| Průtok vzduchu (celkem): | 47.3 cfm |
| Tlak vzduchu: | 1.6 mm |
| Úroveň šumu: | 6 - 30 dBA |
| Konektor napětí: | 4 pinový konektor ventilátoru |
| Ohodnocené napětí: | 12 V |
| Ohodnocený proud: | 0.25 A |
| Funkce: | Osvětlení Dual Loop ARGB Lighting |
| Různé | |
| MTBF: | 160,000 hodiny |
| Záruka výrobce | |
| Servis a podpora: | Omezená záruka: - 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4719512095393 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
