KINGSTON DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22
Kód: KCP432NS8/16
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingston DIMM DDR4 16GB

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäti RAM | DIMM |
| Typ pamäti | DDR4 |
| Veľkosť pamäti RAM | 16GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 3200MHz |
| CAS latencia | CL22 |
| Časovanie | Nemá |
| Organizácia pamäti | 1Rx8 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617311488 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
