DEEPCOOL Ventilátor FL12 3v1, 3x120mm, ARGB, černá
Kód: R-FL12-BKAPN3-G
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL FD12 3 IN 1
FL12 3 IN 1 bol navrhnutý a zdokonalený tím DeepCool, aby poskytoval jedinečný svetelný efekt ventilátora s vysokým výkonom, nízkou hlučnosťou a vynikajúcou kvalitou.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 500~2150 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.82 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 55 CFM |
| Hlučnosť | 32 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 6933412711087 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
