DELL Pro 13 Plus PB13250 Copilot+, U7-268V, 32GB, 512GB SSD, 13,3" IPS Touch FHD+, IR cam+mic, W11P, 3Y ProSpt, stříbrná
Kód: 393F2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro 13 Plus PB13250|U7-268V|32GB|512GB SSD|13.3" FHD+|IR Cam & Mic|FgrPr|SmtCd|3 Cell|noAC|noPCORD|WLAN|vPro|Backlit Kb|W11 Pro|3Y ProSptIntel® Core™ Ultra 7 268V, vPro® (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz)
32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) 512 GB, SSD
13.3", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, 5MP + IR Cam, 5G capable
Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+
5MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth® 5.4 wireless card
No Mobile Broadband Card
Czech/Slovak (MUI) backlit Copilot key keyboard
3-cell, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable
No AC Adapter
No Power Cord
Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
Intel® vPro Enterprise Technology Enabled
Aluminum
3Y ProSpt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 5397184999134 |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (FHD+) |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 268V |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Provedení (NTB): | Konvertibilní |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky NBD onsite |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Výrobca (NTB): | DELL |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 13" |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 3 |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Thunderbolt: | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
