EVOLVEO Alarmex Pro, bezdrátový PIR snímač pohybu
Kód: ACSALMPIR
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO Alarmex Pro, bezdrôtový PIR snímač pohybu
- Kompatibilný s EVOLVEO Alarmex Pro
- Snímač pohybu PIR
- Dosah s ústredňou až 100 m
- Bezdrôtová frekvencia 433 MHz
- Detekčná vzdialenosť 8 m
- Napájanie 9V batériou
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Model | ACSALMPIR |
| Pracovné napätie | 9V (1× batéria 6F22) |
| Pohotovostný prúd | <=15uA |
| Prúd pri aktivácii | <=25mA |
| Pracovná teplota | 0~55°C |
| Detekčná zóna | <=12m / 110° |
| Parametre bezdrôtového pripojenia | 433 MHz |
| Rozmery | 109 × 52 × 37 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detektory pohybu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595683202459 |
| Typ elektroniky: | Zabezpečenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
