GENIUS myš NX-7007, 1200 dpi, bezdrátová, BlueEye senzor, černá
Kód: 998B6ET-BCM4
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-7007
Bezdrôtová myš založená na technológii 2,4 GHz disponuje optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 dpi. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklách, pohovke alebo koberci. Vďaka svojmu symetrickému prevedeniu je vhodná ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov. Súčasťou balenia je batéria formátu AA.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Myš | |
| Snímacá technológia | optická |
| Rozlíšenie / citlivosť myši (DPI) | 1200 |
| Počet tlačidiel myši | 3 |
| Koleso myši | áno |
| Provedenie myši | symetrické |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrôtové pripojenie | áno |
| Drôtové pripojenie | nie |
| Rozhranie | USB |
| Typ bezdrôtového pripojenia | 2,4 GHz |
| Batéria | |
| Prevádzka na batériu / akumulátor | áno |
| Formát batérie | AA |
| Operačný systém | |
| Podporovaný operačný systém | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, macOS X, Linux |
| Fyzické vlastnosti | |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 97 x 55 x 35 mm |
| Hmotnosť | 54,5 g |
| Farba podsvietenia | bez podsvietenia |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 4710268259855 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
