GENIUS myš NX-7123, 1200 dpi, bezdrátová, Copilot, černá
Kód: 31030043400
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-7123
Bezdrôtová myš disponujúca optickým senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Pripojenie k počítaču je realizované bezdrôtovo cez miniatúrny USB-A prijímač a rozhranie 2,4 GHz. Myš je vybavená samostatným tlačidlom na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot (len vo Windows 11). Napájanie zabezpečuje jedna AA batéria. Teší tiež prítomnosť tlačidla na úsporu energie.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/lepičov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Hmotnosť | |
| Veľkosť myši | 100 x 59 x 39 mm |
| Hmotnosť myši | 57 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 4710268262503 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
